הום סטיילינג

"יוּ… איזה יופי של בית…" "אחחח… הסלון שלכם מדהים…" "כמה אור, ומרחב…איזו הרמוניה… מתי עשיתם שיפוץ???…"הום סטיילינג זה סוג של קסם, כי בתקציב לא גדול במיוחד, בלי להיכנס לשיפוץ ולשבירת קירות, אפשר לחולל את הפלא וליצור בחלל שינוי דרמטי, מהפך של ממש. הום סטיילינג מקצועי יכול לפתוח אור ומרחב ומוסיף אופי ואוירה שכיף לחיות בה. הבית הופך ממקום טכני למקור השראה, שמחה וגאווה. הרמוניה זה שם המשחק ומעצבת הום סטיילינג טובה ומיומנת יכולה ליצור זאת באופן טבעי . וכן… על הדרך תקבלו המון מחמאות מכל מי שיבוא לבקר ולהתארח. נשארה רק שאלה אחת קטנה: איך בוחרים את זו שתעשה לכם את כל זה? את זו שתוכל לקחת את האחריות הזו ותצליח להגשים לכם את החלום? זה פשוט..

מתקשרים אלי וקובעים פגישה! אין כמו היכרות אישית
כדי לבחור את מעצבת הפנים המתאימה.

מי צריך הום סטיילינג?

השאלה היא בעצם – מי לא? אנחנו קונים בגדים חדשים לא רק כי צריך אלא גם בשביל ההרגשה הטובה. ובבית? אחת לכמה זמן רוכשים טלוויזיה גדולה יותר, שולחן אוכל או כורסת COMFORT… ובסופו של יום נשארים באותו מרחב וחלל שדבר מהותי לא השתנה בו כבר שנים. דווקא הבית, המקום שצריך להיות מרכז החיים, לספק את רגעי השקט, השלווה וההנאה, כבר שנים לא משתנה. הבית שצריך לקבל אתכם בחיבוק חם ואוהב אחרי יום עבודה מתיש – גם הוא צריך לעבור כמה שינויים כדי להקביל את פניכם ברוח רעננה יותר, באנרגיה טובה, עם פנים חדשות, עם אור, אופי מיוחד, ואוירה שעושה לכם געגוע לחזור אליו כבר בשנייה שיצאתם ממנו.

וכאן מגיעות החדשות הטובות!
עיצוב הום סטיילינג לסלון או אפילו עיצוב הבית כולו אינם כרוכים תמיד במהפכות גדולות
כמו שיפוץ, וגם אינם דורשים תקציב ענק. איך זה אפשרי?
מיד ההסבר…

הום סטיילינג – שינוי גדול בעלות קטנה!
כן, לעיתים די בהתאמת כמה פרטי עיצוב ונוי כדי לעשות שינוי מהותי. במקרים אחרים צביעת קיר אחד בצבע שונה מרעננת את החדר כולו. לעיתים צריך בעיקר לשנות את סידור הבית, ובמקרים אחרים גם וגם. ועדיין, אין צורך להגדיל את המשכנתא. איך אני עושה את זה? הנה:

מה שעושה לכם טוב..
בזכות הדגש שאני מעניקה להקשבה עמוקה לכם, לזיהוי הסגנון והטעם שלכם, לתקציב שלכם, לאורח החיים, החלומות שלכם ולכל מה שיעשה לכם טוב.

היכרות עם השטח.
אני מרושתת היטב בספקים, מכירה יצרנים, אמנים, חנויות לפריטי עיצוב שונים עובדת עם מגוון בעלי מקצוע אמינים ומקצוענים אשר מבצעים את מה שאני מבקשת אחד לאחד במחירים הוגנים.

מנה גדושה של אנרגיה חיובית..
ההתמחות שלי בפנג-שואי.
אותה שיטה סינית עתיקה לארגון חללים ומבנים על מנת להגיע להרמוניה עם הטבע, משפיעה בלי שאפילו תדעו, על אורח החיים שלכם שיהיה בריא ומלא שמחה ויתמוך בהתפתחות שלכם.

ניסיון.
מזה אני מביאה איתי הרבה. מאז סיימתי את לימודי  ההום סטיילינג ב"שנקר" דרך מכללת פאנג שווי, והמכללה לעיצוב פנים של מרכז הבניה הישראלי ועד היום, צברתי 10 שנים של ניסיון. מסוג המוצרים שאי אפשר לקנות בשום מקום אבל ניתן לרכישה רק עם הזמן. עשרות רבות של פרויקטים הן פרטיים והן עסקיים. דירות, בתים פרטיים, חנויות, קליניקות ומשרדים.

ויש לי ערוץ נוסף לחיסכון כספי עבורכם..
כבר ציינתי את ההיכרות שלי עם קשת רחבה של מקורות לפריטי עיצוב הבית, ריהוט, וחומרי גמר כמו חיפויים, טפטים, תאורה, עץ, אלומיניום ועוד. היכרות זו היא לא רק לדעת היכן אפשר לרכוש מה אלא גם ליהנות ממחירים מוזלים במיוחד כי אתם איתי. כבר היו מקרים רבים בהם החיסכון הכספי שיצרתי בעלויות חומרים ועבודה של בעלי מקצוע הביאו להפרש מחירים כזה שאפשר למזמיני עיצוב הבית לשלם ממנו את שכרי ואף יותר.

אז מה, הום סטיילינג נועד רק לעיצוב בית מחדש?
חס וחלילה. הום סטיילינג מתאים להלבשת הבית מחדש בדיוק כמו לדירה חדשה מהניילונים (מהקבלן). לרבים שרכשו דירה – וכעת היא עירומה מכל ריהוט ופריט עיצוב – יש המון חלומות ותוכניות איך היא צריכה להיראות או איך היו רוצים לעצבה. רק שמימוש החלום למציאות נתקל בחוסר ידע איך, מי, מה והיכן. איך מארגנים לזה תקציב (אחרי שלקחו משכנתא והתחייבויות), מי יעשה להם את עיצוב הבית, מה צריך לעשות והיכן לקנות. זה בדיוק המקום בו אני נכנסת לתמונה עם מענה מעולה לכל השאלות.כל מה שצריך לעשות זה… אתם כבר יודעים – להתקשר אלי. גלי שגב . עיצוב פנים . הום סטיילינג . פנג שואי.
054-4400318  segev.gali@gmail.com

מוזמנים ליצור קשר!