מעצבת פנים בצפון לריענון ועיצוב הבית

הבית כבר אינו עונה לצרכיכם? התכנון והעיצוב שלו אינם מתאימים לכם יותר? רוצים לחדש ולרענן אותו באופן יסודי? גלי שגב היא מעצבת פנים בצפון המתמחה גם בהום סטיילינג ופנג שואי, כך שתמצאו אצלה מענה מושלם לצרכיכם. בין אם מדובר בשבירת והזזת קירות, בריענון ושדרוג ארונות המטבח, החלפת ריצוף וחיפוי קירות, חידוש פריטי ריהוט, שינוי גופי תאורה וכל צורך אחר – לגלי שגב יש את כל הכלים, הניסיון והיכולות על מנת להגשים את חלומכם.

עיצוב פנים מקצועי המגשים חלומות

מטרתו של עיצוב פנים בצפון היא לספק תוצאות העונות במדויק על החלומות והרצונות של הלקוח, וזאת לפי מספר פרמטרים המשתלבים יחדיו. למעשה, עבודתו של מעצב הפנים מבוססת על כישרון טבעי ועל הכשרה מקצועית מקיפה, בשילוב עם ניסיון וידע עדכני. זאת, בנושאים הכוללים בין היתר מגמות עיצוב, חומרים איכותיים וייחודים, ספקים מובילים ומחירים עדכניים. וכמובן, על המעצב להיות בעל רגישות לאנשים, יכולת הקשבה והבנה מצוינת, ומסוגלות לתרגם את הבקשות לכדי פרויקטים בליווי אישי ובהתאמה אופטימאלית לצרכים. מעצב שכזה יעניק לכם בית מעוצב בטוב טעם ובסגנון העונה להעדפותיכם האישיות. כלומר, בית מזמין ומרווח שנעים ונוח לגור בו, בעל עיצוב חכם המספק פתרונות אחסון יעילים ומתקדמים, ומנצל את המרחב באופן מרבי ולא נשכח בסופו של יום, בית שמרגישים בו בבית.

ארגז כלים מקיף ואיכותי

גלי שגב תוכל להגשים את חלומכם לבית מעוצב, מזמין ונוח, בהתבסס על הכשרה מקיפה בתחומי העיצוב. הכשרתה כוללת לימודי הום סטיילניג בבית הספר המוביל למקצועות עיצוב והנדסה שנקר, לימודי עיצוב פנים שלוש שנים במכללת אולטימה השייכת למרכז הבניה הישראלי, ולימודי פנג שואי מסורתי עם המורה הסיני הנודע ג’וסף יו. בנוסף, גלי דואגת כל הזמן לרענן את ידיעותיה עם השתלמויות והכשרות נוספות, ומאחוריה שורה ארוכה של פרויקטים מרהיבים ולקוחות מרוצים הממליצים בחום על שירותיה.

הזמנת שירותי מעצבת פנים בצפון

להזמנת שירותי מעצבת פנים בצפון ולקבלת מידע ופרטים נוספים, צרו עמי קשר –

גלי שגב טלפון 054-4400318. פנו אלי עוד היום לקביעת פגישת היכרות והתרשמות ראשונית ללא כל מחויבות מצדכם, והתחילו לרקום את החלום לכדי מציאות.