פנג שואי

פנג שואי (fengshui), נכון זה בסינית, אבל המשמעות מאד ברורה: אנרגיה מבורכת בבית או בעסק. איך לממש את האנרגיה שמשפיעה על חיינו בכל תחום באופן הטוב ביותר! משום כך, יישום תורת הפנג שואי חשוב כל כך בעת תכנון או עיצוב הבית. כדי להמחיש את המשמעות יש לי שאלה: האם נכנסת פעם לבית, משרד או עסק כלשהו והרגשת תחושת נעימות ורוגע אופפת אותך? לא יכולת להצביע על הגורם אבל התחושה הייתה כה טובה שלא רצית לעזוב. זה יכול לקרות גם בבית ובעסק שלך!! זה מה שקורה כשמעצבים נכון על פי עקרונות הפנג שואי!

יתרונות הפנג-שואי

תורת הפנג שואי הינה שיטה סינית עתיקה המיושמת בעולם כולו לארגון ועיצוב חללים ומבנים על מנת להגיע להרמוניה מקסימאלית עם הטבע ולהשפיע לטובה ולהעצים את השוהה בהם בכל תחומי החיים.
פנג שואי נדרש ויעיל במיוחד למצבים כמו:

  • כשיש לך או למי מבני המשפחה הרגשה של חוסר חיבור לבית, תחושה מוזרה כאילו הבית מהווה מכשול ולא תומך אנרגטית באנשים.
  • כשיותר מידי פעמים ובתכיפות גבוהה המצב הבריאותי לא טוב, או שבני הבית סובלים מחוסר שינה ואי שקט.
  • כשתחושת דיכאון שוררת בבית או מאפיינים כמו עייפות, לחץ, אי שקט.
  • כשקיימת חסימה בנושא הכלכלי וחוסר שפע או כשקיימת תחושה שעובדים מאוד קשה, מוציאים המון אנרגיה אבל הכסף בורח.
  • כאשר הזוגיות לא זורמת וקיימת תקיעות ביחסים במשפחה.
  • כשברצונך, לפני קניית או שכירת בית, לבדוק אם זהו בית מבורך, והאם יש בו את אנרגיית השפע .
  • כשבכוונתך לבנות בית עוד כשהוא ברמת התכניות וברצונך לדעת איפה כדאי למקם את החזית , את החלונות וכל חדר בהתאמה לדיירי הבית ובשורה
  • התחתונה – ליצור בית תומך ובריא לכל אחד מהדיירים!
  • עיצוב הבית על פי פנג-שואי זה עובד!!!

ייעוץ פנג-שואי מתחיל במדידה מדויקת בעזרת מצפן סיני “לו פאן”. על סמך השנה שבה נבנה הבית, תכנית המבנה ובעזרת נוסחה מתמטית אותה גילו הסינים כבר לפני למעלה מ-5000 שנה, שנקראת “כוכבים מעופפים”, אני מאתרת אילו אנרגיות שוררות בבית ומה השפעתן עלינו בכל תחומי החיים. מנתונים אלה עולות וצפות תכונות הדיירים, היחסים ביניהם, המצב הכלכלי והבריאותי שלהם. כך באפשרותי ליצור שינויים ותיקונים בעזרת צבעים ואלמנטים שיוצרים איזון ופותחים חסימות.

לא צריך להאמין בפנג שואי כדי שזה יעבוד.
יש כאלה ששומעים את המילים: תורה סינית עתיקה… אנרגיות חיוביות… הרמוניה עם הטבע ומיד מרימים גבה בספקנות. זה בסדר, זה טבעי וזה ממש לא חדש לי. העניין הוא שממש לא צריך להאמין בפנג שווי כדי שהוא יעבוד. חברות גדולות ומכובדות לא רק בסין, בהונג קונג ובסינגפור אלא גם בארה”ב ובכל העולם משתמשות בייעוץ פנג שואי והתוצאות הדרמטיות מדברות בעד עצמן.

את התוצאות של עיצוב בית, עיצוב משרד, עיצוב פנים והום סטיילינג תוך יישום תורת הפנג שואי מרגישים מיד. והשיפור המהותי יבוא לידי ביטוי בתחושה הכללית, בשפע, בבריאות ובחוסן הנפשי, כמו גם בקלילות שבהתנהלות היום-יומית, באווירה הטובה ובהנאה מהשהות בבית או במשרד. גם אצלך.

כל שעליך לעשות כדי ליהנות מכל אלה הוא להתקשר אלי.
גלי שגב . עיצוב פנים . הום סטיילינג . פנג שואי.

054-4400318
segev.gali@gmail.com

מוזמנים ליצור קשר!