קצת עליי

שלום ותודה שבחרתם להכיר אותי. שמי גלי שגב, אני מעצבת פנים, הום סטייליסטית ויועצת פנג שואי. אני אוהבת אנשים, טבע, מבנים ויופי ומשלבת את כל אלה לכדי מרחב הרמוני ולחללים שממלאים את הלב בחום, כבר מעל לעשור.

תכננתי, עיצבתי, ויצרתי במהלך השנים בעשרות בתים פרטיים, דירות, משרדים ובתי עסק שונים. כל אחד ואחד מהם זכה לטיפולי האישי בכל שלב, למדתי להכיר את הלקוחות שלי ואת רצונותיהם, את סדרי העדיפויות והתקציב ויצרתי עבורם את החלום הפרקטי, האסתטי, והנכון להם!

עיצוב היה חלק ממני מאז ומעולם. היה לי ברור כשהשתחררתי מהצבא שזה הכיוון שלי ופניתי ללימודי עיצוב גרפי. לימודים עליהם אני מודה היום כאשר הם מאפשרים לי להרחיב ולהעשיר את הסל שלי כמעצבת פנים בכל הקשור, לקו, צבע וקומפוזיציה. אבל האהבה שלי לעיצוב פנים ובית הייתה גדולה ובהמשך פתחתי חנות מצליחה, לפרטי עיצוב מקוריים לבית, פרטי ריהוט ייחודים, גופי תאורה ופרטי אומנות מקוריים שבחרתי בקפידה. יצרתי קשרים עם אומנים, נגרים, פסלים וספקים מכל תחומי העיצוב. הכרויות ומוניטין שהיום עומדים לצד לקוחותיי המחפשים תביעת יד ייחודית ופרטים מקוריים בתכנון אישי.

במהלך השנים בהם פעלה החנות התבקשתי שוב ושוב על ידי לקוחותיי להגיע לביתם על מנת להתאים את הפריטים שרכשו, הבנתי, שפרטי העיצוב בחנות מקבלים אופי אחר ומשמעות אחרת כשהם חלק מהבית החי. שלא כל מה שיפה בחנות באמת נחוץ להם בבית או מתאים, שבעצם לחפצים היפים בחנות לא הייתה שום משמעות אם הם לא שירתו כראוי את רכשיהם או לא שולבו נכון בחיי וצרכי הבית. הבנתי שלא רק בחירת "דברים יפים" חשובה, אלא חשוב מכך, הוא אופן הצבתם בחלל כך שיעצימו וישפרו את חיי בני הבית. עם תובנה זו החלטתי לסגור את החנות והתפניתי לייעודי האמיתי- עיצוב פנים, במטרה ליצור שינוי בחיי אנשים ע"י מהפך במרחב המגורים שלהם.

כדי להתמקצע פניתי ללימודי עיצוב פנים במרכז הבנייה הישראלי, לימודי הום סטיילינג בשנקר, ועיצוב פנים לפי הפנג שואי במכללה של ג'וסף יו. בסך הכל שש שנים של לימודים מעמיקים, בלי קשר להשתלמויות וההעשרות הספציפיות שאני מקפידה להתעדכן בהם בשוטף. את כל הידע והניסיון הזה אני מביאה איתי היום ובעשור שחלף, כדי לתכנן ולעצב בתים, דירות ובתי עסק. אני מתמחה בעיצוב בתים פרטיים, דירות ותוכניות לשינויי דיירים. עיצוב חנויות, עיצוב קונספטואלי ומשרה אווירה, עיצוב ותכנון משרדים החל מהמשרד הביתי ועד קומפלקס משרדים ענק. אני עובדת החל משלב המעטפת החיצונית ובניית החלוקה הפנימית והמערכות, עד הפרט האחרון..

ממש כשם שאני אוהבת עיצוב אני אוהבת אנשים לכן חשוב לי הקשר האישי, הטיפול השותף, לכל אורך הדרך. אני כאן כדי לעשות עבורכם את הבית הכי טוב ונכון לכם! על פי החלומות הצרכים והתקציב שלכם.

כאימא לשלושה ילדים, בת זוג, וכמי שכבר גרה במספר בתים בחייה, כבעלת עסק, בעלת חנות בעבר ומשרד, אני יודעת ומכירה את הצרכים הפרקטיים והיום יומיים של בית ועסק. אני יודעת שהחלל חייב לשקף אתכם ואת האישיות שלכם וכמובן להיות פרקטי ונוח! אני כאן כדי לעזור לזה לקרות גם אצלכם, ולהפוך את התהליך למרגש ומהנה !

הום סטייל פרדס חנה, פנג שוואי פרדס חנה, עיצוב פנים בפרדס חנה

פגישת ייעוץ

פגישה חד פעמית מארגנת בה תקבלו רעיונות וכלים לעיצוב הסלון, החדר או הבית כולו, הסתכלות מקצועית על תכניות, מקומות מומלצים לרכישה ובעלי מקצוע כך שבקלות תדעו כיצד להמשיך מכאן איתי או לבדכם!

פנג שואי ייעוץ

לעיצוב בשיטה סינית מסורתית, המגלה ע"י מדידת מעלות חזית הבית ונוסחת ה"כוכבים המעופפים", מה מתרחש בבית מבחינה אנרגטית, המשפיע על כל תחומי החיים שפע, בריאות, יחסים….

הום סטיילינג

.שינוי מהפכני בעיצוב הבית בלי להיכנס לשבירת קירות ולהוצאות גדולות ,התייחסות לריהוט, דקורציות, טקסטיל, צבע וחיפויים מעניינים, גופי תאורה וכו כולל ייעוץ בבית .שיטוט לקניות והתקנה…

תכנון ועיצוב פנים

תכנון ועיצוב חללים מחדש בשיפוץ כללי או בתהליך בניה הכולל כל תכניות העבודה הנדרשות לביצוע: (בניה, חשמל, אינסטלציה, פריסות וכד) .בחירת כל חומרי הגמר ויישומם בפועל בליווי ופיקוח…